Ajándék könyvek érkeztek iskolánk könyvtárába!

Örömmel tudósítunk arról, hogy iskolánkba megérkezett a TETT-könyvcsomag mindhárom kötete, melyekben a 2021-ben kiírt, diákoknak meghirdetett „TETT: Te és a természettudományok – mesés történetek” mese- és novellaíró pályázat kiemelt írásai olvashatóak. A pályázat ötletgazdája illetve támogatói a Richter Gedeon Nyrt. és A Természettudományos Oktatásért Szabó Szabolcs alapítvány! Ezúton is köszönjük nekik ezeket a fantasztikus könyveket!

A képeken látható többi könyvet Eperjesi Luca és kedves szülei adományozták könyvtárunknak! Nagyon szépen köszönjük nekik a felajánlást, biztosak vagyunk benne, hogy sok gyereknek szereznek még ezek a könyvek maradandó olvasmányélményeket!

A könyvek már bevételezésre kerültek könyvtárunk állományába, így máris kölcsönözhetőek!