Az iskola bemutatása

Kedves Szülők!

A leendő elsős tanító nénik bemutatkozása az alábbi linkeken érhetőek el:

Leendő elsős tanító nénik 2024

A 2024/2025. tanévre történő általános iskolai beiratkozással kapcsolatos tájékoztató, a beiratkozást támogató, az előzetes jelentkezéshez is kapcsolódó szülői tájékoztató segédlet, illetve a beiskolázási modul felhasználói útmutatója megtekinthetőek az alábbi linkeken:

Tájékoztató a 2024/2025. tanévre történő általános iskolai beíratáshoz

BÁI Szülői tájékoztató 2024

KRETA Beiskolázás Modul – Felhasználói útmutató 2024

Továbbá felhívjuk szíves figyelmüket az Nkt. 72. § (1a) bekezdésében foglaltakra:

„A szülő kötelezettsége, hogy a nevelési-oktatási intézménnyel óvodai vagy tanulói jogviszonyban álló, cselekvőképtelen vagy korlátozottan cselekvőképes, fokozott kockázatú allergiás betegséggel diagnosztizált gyermeke fokozott figyelmet igénylő egészségi állapotáról és a megteendő sürgősségi intézkedésekről

a) a beiratkozással egyidejűleg, vagy

b) a diagnózis ismertté válását követően haladéktalanul

tájékoztassa a nevelési-oktatási intézményt, továbbá köteles gondoskodni arról, hogy az életmentő gyógyszert a gyermek, tanuló mindig tartsa magánál.”

Azon tanulók esetében, akikkel az intézmény tanulói jogviszonyt létesít, kérjük a szülő nyilatkoztatását!