Október 23-i ünnepség

Iskolánk idén 2022. október 21-én tartotta meg megemlékezését az 1956-os forradalom emléknapja alkalmából.

Intézményünk tanulói a 7.t osztályos diákjaink tolmácsolásában előadott színvonalas ünnepi műsort nézhették meg, így emlékezve az ünnepre. Felkészítő tanárnőik: Tóth-Zana Vivien és Szűcsné Major Ildikó.

Az ünnepség méltó alkalmat adott arra, hogy intézményünk vezetője Nagy-Füleki Renáta két nyugdíjas kolléganőnek átadhassa jól megérdemelt kitüntetéseiket. A gyerekek, tanulók oktatása, nevelése érdekében végzett több évtizedes kiemelkedő tevékenysége elismeréseként, nyugállományba vonulása alkalmából Simonné Schirm Szilvia tanárnő, és Vályi Nagy Károlyné tanítónő vehette át a pedagógus szolgálati emlékérmet, amit a Belügy Minisztérium ajándékozott nekik.

Ezúton is gratulálunk nekik, és köszönjük sok évtizeden át végzett áldozatos munkájukat!

Az eseményről készült videofelvétel az alábbi linkre kattintva érhető el:

https://www.youtube.com/watch?v=JgqmGdIiTbY