Szenzációs Kálváriás sikerek az Uszonyosúszó Országos Bajnokságon!

2023. december 16-17-ig Dunaújvárosban az Uszonyosúszó Országos Bajnokságon Cápa – Serdülő – Junior kategóriában képviseltették magukat diákjaink és valóságos éremesővel tértek haza!

Bozó Dominik 7.t osztályos tanulónk 1. helyen végzett 200 méteres, 100 méteres, 50 méteres gyorsúszásban, 150 méteres, 800 méteres, 400 méteres felszíni úszásban, 200 méteres és 400 méteres búvárúszásban, valamint 4×200 m felszíni úszás fiú váltóban és 4×50 m felszíni úszás mix váltóban is! A 200 méteres búvárúszásban ráadásul mindezt országos csúccsal fejelte meg!

2. helyen végzett 50, 100 és 200 méteres felszíni úszásban, 50 és 100 méteres búvárúszásban valamint 4×100 m gyorsúszás mix váltóban. 400 m gyorsúszásban és 4×100 m felszíni úszás mix-ben pedig a 3. helyért járó bronzéremmel térhetett haza!

Így ő vehette át a legeredményesebb versenyzőnek járó Összetett Magyar Bajnok – Serdülő kategóriában a kupát!

Horváth Dorka 6.b osztályos tanulónk 4×100 m felszíni úszás mix-ben a 2. helyen, 100 és 200 m felszíni úszás váltóban pedig a 3. helyen végzett!

Horváth Máté 6.b osztályos diákunk pedig a 3. helyet szerezte meg az 50 és a 100 méteres felszíni úszás váltóban!

Gratulálunk, további szép sikereket kívánunk sportolóinknak és edzőiknek!