Nagyon szépen szerepelt az Úszás Diákolimpia Megyei Döntőjében a 3-4. korcsoport is!

Kálváriás 3-4. korcsoportba tartozó úszók is képviseltették magukat – szép eredményeket elérve -, 2023. december 12-én Egerben, az Úszás Diákolimpia Megyei Döntőjében!

Horváth Dorka 6.b osztályos tanulónk 100 m hátúszásban a 4. helyen, Tell Bálint 7.t osztályos diákunk 100 m hátúszásban az 5. helyen, Keskeny Máté a 8.b osztályból 100 m hátúszásban a 4. helyen, Meggyes Levente a 8.b-ből 100m mellúszásban az 5. helyen végzett.

A Tábi Máté 8.b, Meggyes Levente 8.b, Keskeny Máté 8.b és Bozó Dominik 7.t osztályos diákjainkból álló csapat a 4×50 m fiú gyorsúszás váltóban a 4. helyet szerezték meg.

Az érmeket, diákjaink nagy örömére, ezúttal is Széchy Zoltán adta át a versenyzőknek!

Gratulálunk sportolóinknak és edzőiknek ezekhez a szép eredményekhez!