Nemzetközi könyvjelzőcsere program – 2.a és 8.b osztály

Hagyományainkhoz híven iskolánk – Magyarországon egyetlenként az általános iskolák közül – idén is részt vett a Nemzetközi könyvjelzőcsere programban. Ebben a tanévben a 2.a és a 8.b osztály készített könyvjelzőket, amikért cserébe ők is könyvjelzőket kaptak – esetükben Indiából!

Partner iskoláink: a 2.a-nak a Shree Khakhravas Primary School – Khakhravas,Moti Bhujpur, Mundra-Kutch, Gujarat-ból, valamint a Manav Rachna International School – sector46, Gurugram, Haryana-ból voltak, így ők két könyvjelzőt kaptak ajándékba. A 8.b osztály Shree bhujpur girls school – Bhujpur-i iskolát kapta párjának.

Tanulóink tegnap vehették át jól megérdemelt könyvjelzőiket.

A program szervezője és lebonyolítója könyvtárosunk Rabné Vajna Katalin, a 2.a osztályos tanulókat Kandikó-Sutus Csilla tanítónő segítette, a 8.b osztályosokat pedig Dr. Gálné Pelle Györgyi tanárnő látta el jó tanácsokkal. Ezúton is köszönjük szépen a munkájukat!