Angol nyelvű szépkiejtési verseny

Angolos munkaközösségünk tartozott még egy beszámolóval 2023 november 17-ről, amikor is a Berze Nagy János Gimnázium Angol nyelvű szépkiejtési versenyén vett részt iskolánk 18 tanulója. Az összesen 186 tanulót számláló versenyen szép sikereket értek el tanítványaink, akiknek ezúton is gratulálunk.

Rudas Andor 6.a osztályos tanuló végzett az 1. helyen, ő az oklevél mellé könyveket is kapott ajándékba, Novák Laura Amina a 6.a osztályból pedig a 3. helyen végzett.

A 8. évfolyamosok versenyén 1. helyezést ért el Sinka Dóra 8.t osztályos tanulónk, Minczér Liza szintén a 8.t osztályból a 3. helyért járó oklevelet vehette át.

Gratulálunk nekik valamint felkészítő tanáraiknak, Nagy-Füleki Renátának és Tóth-Zana Viviennek.