Szüreti Futónap

Az idei évben is megrendezésre került Gyöngyös város Fő terén a Szüreti Futónap. Szeptember 21-én iskolánk közel 150 tanulói résztvevővel képviseltette magát. Korosztályonként a legkisebbektől a legnagyobbakig folyamatosan rajtoltak a tanulók. Míg a legkisebbeknek 350 métert kellett futni, addig a korok előrehaladtával fokozatosan növekedtek a távok. A legnagyobbaknak már 2 km-es távot kellett teljesítenie. Az általános iskolák váltóversenyében csapatunk a II. helyezést érte el. A felnőttek versenyén, a Kömlei Károly 4 km-es futamán két tanárnőnk is képviseltette magát – Tóth Boglárka és Tóth-Zana Vivien -, valamint nem utolsó sorban iskolánk intézményvezetője, Nagy-Füleki Renáta is részt vett férjével a családi futás versenyszámában Nagy Gábor testnevelő tanár úrral (Berze Nagy János Gimnázium), illetve kisfiúkkal Nagy Zéténnyel, aki szintén iskolánkat erősítette a versenyben. Szívből gratulálunk nekik!

Eredményeink a következőképpen alakultak:

Bozó Vivien (1.t)            5. helyezett

Markó Zétény (1.t)          3.helyezett
Benei Sofia (1.t)               2.helyezett

Bagi Fruzsina (2.t)            2. helyezett

Kaszás Lóránt (5.t)            1. helyezett
File Dávid (5.t.)                  2. helyezett

Bezzeg Sára (5.t)                              1. helyezett
Mátyás-Kőrösi Míra (5.t)              2.helyezett

Király Nikoletta (7.t)                       4. helyezett

2 km-es távon

Sinka Dóra (8.t) 5. helyezett

Iskolai váltófutás csapata:            2. helyezett
Bezzeg Sára 5.t
Kaszás Lóránt 5.t
Mátyás-Kőrösi Míra 5.t
Koczka Ákos 8.t
Scitovszky Endre 8.t
Tóth Fanni 8.t

Kömlei Károly 4 km-es futam
Tóth Boglárka (tanár)                    2. helyezett

Családi futás
Nagy- Füleki Renáta                       6. helyezett
Nagy Gábor
Nagy Zétény

A fentiek alapján iskolánk elnyerte a „Legeredményesebb iskola” vándorkupáját, ami azt jelenti, hogy 1-7. helyezésig számolt eredményekben a legtöbb gyerek Kálváriás volt. Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanáraiknak, illetve
Gratulálunk a felnőtt kollegáknak és az intézményvezető Asszonynak, akik képviselték a sport jótékony és egészségre nevelő hatását!

A verseny adminisztrációs feladatait Tóth Bernadett és Tóth Boglárka bonyolította le, köszönjük a munkájukat!