Diáknap!

Ismét egy fergeteges Diáknapon vagyunk túl! A gyerekeket rengeteg program, játék és szórakozási lehetőség várta iskolánkban!

Sőt idén új színfolttal gazdagodtak programjaink! Köszönjük Szókovács Péternek a szervezést, neki köszönhetően mutatkozott be iskolánkban először – éppen a Diáknapon – a Vörösmarty Speciális mentő és önkéntes tűzoltó egyesület! Tagjai: Gaál László, Baranyi Attila, Kvasz László, akik szívesen mutatták be, hogy milyen járművekkel segítenek a bajba jutott embereken. A gyerekek örömmel próbálták ki, a speciális mentőágyat, a megkülönböztető jelzést.

A programot rengeteg tanár-diák sportverseny, kötélhúzás, fára mászás, gumikerék görgetés, arcfestés, csillámtetoválás készítés, karaoke, JustDance táncok, tanárok táncbemutatója, ugrálóvár, pingpong, csocsó, azaz sok-sok szórakoztató játék tette változatosabbá, színesebbé!

Bátran kijelenthetjük, hogy a diákok fantasztikusan érezték magukat! Élményekkel telve mehettek haza az eseménydús nap végén!

Köszönjük minden segítőnek, közreműködőnek a segítséget!