Kálváriás tánc sikerek az Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon!

2023. május 20-án Miskolcon iskolánk táncos lábú diákjai fantasztikus eredményeket értek el az Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon!

Következzenek Pintér Lotti tanárnő méltató szavai:

„Fantasztikus élményben volt ma részem, részünk.

Szeptemberben amikor a Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskolával az Abigél AMI-val karöltve egy moderntánc tagozatot beindítottunk, még nem sejtettük, hogy most májusban már lesz bátorságunk elindulni megmérettetni magunkat.

Hát bátraké a szerencse alapon úgy gondoltuk, 🤗 ma az Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál versenyén megtesszük ezt a lépést.

És megérte!

A három csoporttal nagy nagy eredményt érünk el.💥💥💥

Életünk első versenyén hazahoztunk egy bronz 🥉és két ezüst🥈 minősítést.

Fantasztikus eredmény, nagyon büszke vagyok rátok gyerekek!

Innen irány a csillagos ég!

Mert tánc nélkül nem élet az élet !!!💃💃💃

Ezüst minősítést szerzett a felső évfolyamos tanulóinkból álló csapatunk! Tagjai: Bognár Lilla, Dobóczi Liliána, Fekete Emma, Hegedűs Flóra, Maka Olívia, Menyhárt Lóránt, Pászti Anna Viktória, Pásztory Csenge, Sebestyén Viola, Sebők Polett, Tátrai Szófia, Tiffinger Kiara Adél, Tóth Boglárka, Vereb Zsuzsanna, Zsák Diána.

Szintén ezüst éremmel jöhetett haza a 3. évfolyamos tanulóinkból álló csapatunk! Tagjai: Barkóczi Valentina, Eperjesi Luca, Hordós Emma, Horváth Száva, Ludányi Míra, Matalik Emma, Rózsa Emma, Sinka Nóra, Szabó Bíborka, Török Jázmin.

Nagyon örömünkre bronz éremmel díjazták a 2.t osztályos lányokból álló csapatunkat! A csapat tagjai: Iványi Zoé, Józsa Elizabet, Juhász Hanna, Pálinkás Sarolta, Tóth Adél, Újvári Maja.

Gratulálunk a gyerekeknek és mentoruknak Pintér Lottinak, és további szép sikereket kívánunk nekik!