Kapcsolódások napja

2023. április 29-én Gyöngyösön a KAPCSOLÓDÁSOK NAPJÁN a Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola és az Abigél AMI 2 tánctagozatos csapata is fellépett! Az eseményt a a Posta Parkban és a Könyvtár udvarában bonyolították le, a rendezvény központi témája a víz, az az elem, amely nélkül nem létezhet élő szervezet.

Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola az Abigél AMI-val karöltve készítette fel a 3. és 4. osztályosokból, valamint iskolánk felső tagozatos tanulóiból álló tánc csapatokat! A gyerekek nagyon szépen helyt álltak – a pazar környezetben előadásaikkal elvarázsolták a nézőket! Minden mozdulatukból áradt a tánc, a mozgás szeretete.

Gratulálunk fellépő tanulóinknak és felkészítő tanárainak ehhez a nagyszerű teljesítményhez!