Sport sikerek Lövészetben és Uszonyosúszásban!

Bóta Levente 8.a osztályos tanulónk lövészetben jeleskedik! Salgótarjánban a Jubileumi III. Salgó Kupa Légfegyveres Lövészversenyen a 3. helyet szerezte meg, a Heves Megyei Sportlövő Szövetség Általános és Középiskolák Légfegyveres Megyei Bajnokságában – nyíltirányzékú légpuska 20 lövéses versenyszámban 2022. november 19-én szintén a 3. helyen végzett! Neki köszönhető, hogy a Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola szerezte meg az 1. helyet a Heves Megyei Sportlövő Szövetség Általános és Középiskolák Légfegyveres Megyei Bajnokságának – nyíltirányzékú légpuska 20 lövéses versenyszámában! A Heves Megyei Sportlövő Szövetség II. Utánpótlás Lövész Fesztivál légfegyveres lövészversenyen való részvételét pedig Emléklappal jutalmazták.

Horváth Dorka 5.b osztályos tanulónk idén novemberben Kecskeméten a Fiatal Uszonyosúszók IX. Világtalálkozóján 100 m vegyes váltóban a 3. helyet, 200 m gyorsban pedig az 5. helyet szerezte meg!

Mindkét sportolónak és edzőiknek szívből gratulálunk és további sikereket kívánunk nekik!