Gárdonyi Géza vers- és prózamondó verseny

2022. 11. 03-án került megrendezésre iskolánkban a Gárdonyi Géza Vers- és Prózamondó Verseny, melyen az alsós évfolyam tanulói képviselték osztályaikat. Versek és prózák változatosan fordultak elő a gyerekek előadásában. A tanulók és felkészítőik inkább a humoros műveket részesítették előnyben. A színvonalas előadások közül nehéz volt kiválasztania a zsűrinek, hogy mely gyerekeket díjazza. Könyvjutalomban és oklevélben a következő tanulók részesültek:

1. évfolyam:

I. Koczka-Bardóczi Borka 1. t

II. Eperjesi Réka 1. a

III. Maka Nóra 1. a

2. évfolyam:

I. Iványi Zoé 2. t

II. Ágoston Mátyás 2. t

III. Kardos Adél Natasa 2. a

3. évfolyam:

I. Gyuris   Bence 3. a

II. Gallai Gréta 3. b

III. Fügedi Emma 3. t

4. évfolyam:

I. Bezzegh Petra 4. t

II. Nagy Zétény 4. t

III. Thury Olivér 4. t

Köszönjük a hozzátartozóknak, hogy sokan eljöttek és részesei voltak rendezvényünknek! Gratulálunk a szereplő gyerekeknek és felkészítőiknek!