Szüreti futóverseny 2022.09.22.

2022. szeptember 22-én, csütörtökön megrendezésre került a 30. szüreti futóverseny  Gyöngyös Fő terén.  Az eseményen iskolánk is képviseltette magát a legkisebbektől a legnagyobb korosztályig, minden évfolyamról – 1-8.osztályig bezárólag. Eredmények tekintetében ismét büszkék lehetünk tanulóinkra. Összesített versenyben iskolánk nyerte el a legtöbb tanulót megmozgató versenyt (115 fővel), míg eredményesség tekintetében iskoláinkat egyedül a gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola előzte meg, mindössze 3 pont különbséggel.
Hatalmas győzelmet aratott iskolánk váltócsapata is. A 6 fős váltót, melyet 3 fiú és 3 lány testesített meg középiskolai váltócsapatokat maguk mögött hagyva állhattak fel a dobogó legfelső fokára.
6 fős váltó tagjai:
Balogh Neszta 8.t
Bezzegh Sára 4.t
Huba Adrienn 8.t
Scitovszky Bálint 8.t
Scitovszky Endre 7.t
Varga Vince 8.t
Felkészítő tanáraik: Melicher Márton, Reviczki Tamás

Pontszerző eredményeket elért tanulók:
Altnöder Áron  1. helyezett – 1.t
Tóth Márk          4. helyezett – 2.t
Iványi Zoé           2. Helyezett – 2.t
Kaszás Lóránt    1. helyezett – 4.t
Varga Márk        4. helyezett – 4.t
Bezzegh Sára     1. helyezett – 4.t
Mátyási Kőrösi Mira 2. helyezett – 4.t
Molnár Maja     4. Helyezett – 4.t
Balla Csenge      3. Helyezett – 8.t
Kormos Berill     6. Helyezett – 7.t

A résztvevők delegálásában közre működő pedagógusok: Tóth Bernadett, Tóth Boglárka

Nagyon jó hangulatú és eredményes verseny volt!
Minden résztvevőnek szívből gratulálunk!

A képeket készítette: Erdélyi József