FUSS AZ ISKOLÁÉRT! Jótékonysági futóverseny

Köszönjük minden résztvevőnek, aki megtisztelt minket, és részt vett 2022. szeptember 24-én, az immáron 2. alkalommal megrendezett FUSS AZ ISKOLÁÉRT! elnevezésű jótékonysági futásunkon. Tavaly hagyományteremtő szándékkal indítottuk el a jó hangulatú, vidám délelőttöt, akkor indult útjára a vándorserleg, mely idén is a legtöbb nevezésért járt.

Ezúton is köszönjük Gyöngyös Város Önkormányzatát képviselő Ferenczy Tamás úrnak, a turisztikai, ifjúsági és sportbizottság elnökének, hogy részt vett rendezvényünkön.

Sztárvendégeink is voltak, akik színesítették a délelőtt programját:

• Somhegyi Krisztián, aki sokunk számára már ismert az Exatlon Hungary-ből
  • Viczián Viktória, Miss Earth Hungary 2017., műsorvezető, modell, influenszer
  • Hugo (Dzsojner) Joyner, aki a peonza nagykövete, segítője Popovics Pál, akik peonza bemutatóval kápráztatták el a nagyközönséget

Az eseményen nem csak az egészségünkért tettünk, hanem kapcsolatokat ápoltunk, barátságokat teremtettünk. Megismerkedhettünk a sportéletben kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákokkal is, akik vendégként jelennek meg közöttünk.

A nevezésből befolyt összeget iskolánk szépítésére, építésére fordítjuk. Köszönet mindazoknak, akik nevezésükkel támogatták intézményünket!

Végül, de nem utolsó sorban szeretnénk köszönetet mondani a Szülői Munkaközösségnek, akik a futás után frissítőt, gyümölcsöt, édességet illetve zsíros kenyeret kínálnak a résztvevőknek.

Hálás köszönet jár rendezvényünk támogatóinak is, ők az alábbiak:

• Detki keksz Kft.
  • az Ekocent Kft. akiknek a zöldség és gyümölcsfelajánlást köszönhetjük.
  • Csiripiszli – Hamza Pláza.
  • A bort vendégeinknek felajánló Ludányi Gábor, a Gobri Pincészet tulajdonosa és borásza.
  • Morvai Zsuzsanna a 2.a és Markó Zsombor 3.b osztályos tanulók szüleinek is köszönjük felajánlásaikat.
  • Solymosi pékség és a Molnár pékség
  • illetve Molnár Krisztinek, a büfésnek is szeretnénk megköszönni felajánlását.

Ha sport, akkor Kálvária!

Hajrá gyerekek, hajrá szülők, hajrá rokonok, barátok!