Modern tánc tanszak és Képzőművészeti szak indul Iskolánkban!

Kedves Szülők !
Iskolánkban az alapfokú művészeti oktatás kapcsán a modern tánc tanszakunk október 3-ától kezdődik. Az órarendet és csoportbeosztást az osztályfőnökök teszik közzé.

A művészeti oktatás kapcsán idei tanévben iskolánkban elindul a KÉPZŐMŰVÉSZETI szak is. Nagy örömünkre, a Képzőművészeti Egyetemen művész-tanár szakon végzett Hegedűs Viola fogja inspirálni és oktatni a gyermekeiket.
Ennek kapcsán szeptember 28-án szerdán, egy szülői értekezlet kerül megrendezésre 16.30 órakor nem csak azoknak a szülőknek akik már leadták a jelentkezési lapot, hanem azokat is nagy szeretettel várjuk, akik még nem tudtak dönteni, így fel tudják tenni kérdéseiket.

A jelentkezési határidő szeptember 29-e csütörtök.
Figyelem
Aki a kiírt időpontig nem adja le a jelentkezési lapot, sajnos a későbbiekben már nem áll módunkban a gyermeket a művészeti oktatásba bejegyezni.