Ötödikes avató

Ma került sor iskolánkban az ötödikes tanulóink felső évfolyamossá avatására! A gyerekeknek számos szórakoztató próbát kellett kiállniuk, például totó kitöltés, táncverseny, puding evő verseny, stb. Az osztályok közötti verseny végén a gyerekek ajándék müzli szeleteket kaptak, amíg a zsűri összesítette a pontszámokat. Mivel két osztály között holtverseny alakult ki, egy versíró és egy célbadobó verseny döntötte el a végső sorrendet. Az első helyen az 5.b osztály, a 2. helyen az 5.t osztály, a 3. helyen pedig az 5.a osztályvégzett. Gratulálunk nekik, mindannyian nagyon ügyesek voltak, kiállták a próbát! A programot a Diák Önkormányzatos tanulók és koordináló pedagógusuk Szűcsné Major Ildikó tanárnő szervezte és bonyolította le.