Városi Diáknapon a Kálváriások!

2024. április 26-án pénteken Gyöngyös általános iskoláinak csapatai mérhették össze tudásukat a Városi Diáknap versenyszámaiban a Mátra Művelődési Központban.

Az intézmények egy-egy 30-40 fős csapata igyekezett megoldani a feladatokat. Például váltóverseny formájában rakták össze Gyöngyös ikonikus építményeinek a puzzle-képét, karaoke versenyen énekelték az Omega együttes Gyöngyhajú lány című slágerét, és többek között a résztvevőknek össze kellett állítani a várossá nyilvánítás 690. évfordulóját ünneplő Gyöngyös időkapszuláját.

Iskolánk 7. és 8. osztályosai vettek részt az eseményen, akik kreatívan és találékonyan oldották meg a feladatokat, és közben rendkívül jól szórakoztak.

Köszönjük a Gyöngyösi Ifjúsági Szolgáltató és Tanácsadó Irodának a szervezést!

Képgaléria!