Kerékpárverseny a Kálvárián!

Április hónapban, már hagyományokhoz híven, idén is Iskolánkban rendezték meg a Kerékpáros Iskola Kupa ügyességi versenyt.

A megmérettetés a Gyöngyösi Rendőrkapitányság dolgozóinak szervezésében zajlott. A versenyre iskolánk tanulóin kívül a környező általános iskolák diákjai is jelentkeztek. Kizárólag csapatban lehetett indulni, egy csapat egy lányból és egy fiúból állt. A diákoknak egy elméleti KRESZ közlekedési teszt után egy kerékpáros ügyességi pályát kellett teljesíteniük a rendőrség által biztosított kerékpárokon.

Az eredmények párban és korosztályszinten lettek kiértékelve. Iskolánk 14 párosából 2 pár nagyon szép eredménnyel zárt:

5.t osztály Gallai Levente Zétény és Kiss Lilla párosa a II. hely

7.t osztály Szabó Bendegúz és Király Nikoletta párosa II. hely

A résztvevő tanulók sok értékes tapasztalattal és tudással gazdagodtak.

Képgaléria!

Szívből gratulálunk a győzteseknek!