Ovis sportnap a Kálvárián!

2024.02.26-án került megrendezésre az Ovis sportnap a Kálvárián, melyen 9 tagóvoda nagycsoportos óvodásai vehettek részt.

A 2.t és 3.t osztályos tanulók sorfalai között sztárként vonulhattak fel a csöppségek, akiket az 1. évfolyam növendékei fogadtak kitörő tapsviharral, majd egy meglepetés műsorral kedveskedtek a 6.b osztályos diákok.

Ezután egy játékos bemelegítést követően kezdetét vette a fergeteges ovis sportverseny. Sikítva szurkoltak egymásnak a gyerekek, és végül minden kedves résztvevőt győztesként ünnepeltek. Emlékül erről a napról oklevelet és érmet vehettek át, és egy óriási zsák labdát.

A nap csúcspontja természetesen az elmaradhatatlan lufieső, amitől ezúttal is ámulatba estek a kicsik.

Kissé megfáradva, de széles mosollyal térhettek vissza óvodáikba a jól megérdemelt déli alváshoz.

Várjuk Őket szeretettel a sulibemutató napunkra!