Meseíró verseny

Már harmadik éve ír ki pályázatot a Kálváriaparti Meseíró Versenyre Pásztor Lívia tanító néni szervezésében intézményünk. Az idei évben összesen 25 igényes pályázat érkezett. A gyerekek felvértezve fantáziavilágukkal csodás történetekbe avattak be minket olvasókat az általuk kitalált történetek révén. Hagyományos és modern mesével lehetett pályázni. Nagyon köszönjük a résztvevőknek a munkáját!

Díjazottak, akik munkája a megyei meseíró versenyre is pályázásra kerül:

3. évfolyam:

  1. helyezés – Kardos Adél 3.a
  2. helyezés – Deák Csenge 3.a
  3. helyezés – Pásztor Liza 3.a

5. évfolyam:

  1. helyezés – Nagy Zétény 5.t
  2. helyezés – Jeszenszki Máté 5.t
  3. helyezés – Thury Olivér 5.t

Különdíj: Mátyási-Kőrösi Mira 5.t és Ruzsom Olivér 5.t

6. évfolyam:

  1. helyezés – Horváth Csenge 6.b
  2. helyezés – Sándor Bence 6.b
  3. helyezés – Horváth Máté 6.b

Különdíj: Varga Tímea 6.b

Emléklapban részesültek az alábbi tanulók:

Paulenka Máté 5.t, Korponai Zétény 5.t, Bognár Abigél 5.t, Kaszás Lóránt 5.t, Gallai Levente 5.t, Bánki Levente 5.t, Vincze Bálint 6.b, Fegecs Viktória 6.b, Horváth Dorka 6.b, Szabó Botond 6.b, Sebestyén Viola 6.b, Rigó Tamás 6.b és Marosvölgyi Gergő 6.b

Tovább a képekre…