A magyar kultúra napja

Mint minden évben, így idén is, január 22-én ünnepeljük a magyar kultúra napját.

2024-ben szerencsére ezt éppen a napján tehettük meg! Reggel ünnepi műsorral köszöntötte tanulóinkat könyvtárosunk, a földszinti aulában kiállítást rendeztünk felsős tanulóink munkáiból, akik híres magyarokról készítettek posztereket, az alsós tanulóink LearningApp-es szórakoztató és ismeretterjesztő feladatokat készíthettek el, részt vehettek kultúra napi könyvtári órákon, valamint 5 felső tagozatos csapat egy játékos vetélkedőre is benevezett!

Különdíjban részesült a 6.a osztály, mivel az egész osztály részt vett ezen a játékon!

Az első helyen a 7.t osztályos lányok csapata végzett, akik maximális pontszámot értek el.

Köszönjük minden résztvevőnek és segítőnek a programokban való részvételt, reméljük mindenki örömmel ünnepelte A magyar kultúra napját!

https://drive.google.com/drive/folders/1-T__wZh1tvQpucylK1RMXEbYTUTcletH?usp=drive_link