Újabb Kálváriás sikerek úszásban!

2023.12.16-17-én Dunaújvárosból az Uszonyosúszó Országos Bajnokságról Cápa kategóriában, valamint Veszprémből a Makrocikluszáró Úszóversenyről is érmekkel tértek haza alsó tagozatos versenyzőink!

Bozó Lilien 4.t osztályos tanulónk Cápa kategóriában indult az Uszonyosúszó Országos Bajnokságon, ahol 1. helyen végzett 50 méteres pillangó úszásban, 100 és 200 méteres gyorsúszásban, 50 méteres gyorsúszásban pedig a 2. helyet szerezte meg! Mindezek mellett az övé lett az Összetett Magyar Bajnok CÁPA lány kategóriában járó trófea is!

Győri Roland 2.t osztályos tanulónk a Makrocikluszáró Úszóversenyen indult, ahol 200 méteres vegyes úszásban, valamint 200 méteres gyorsúszásban az 1. helyen, 50 m pillangóúszásban és 100 méteres hátúszásban a 2. helyen, 100 méteres gyorsúszásban és 50 méteres hátúszásban pedig 3. helyen végzett!

Gratulálunk és további sikereket kívánunk Liliennek és Rolandnak, valamint edzőiknek!