Kálváriás sikerek az Úszás Diákolimpia Megyei Döntőjében!

2023. december 05-én Egerben rendezték meg az Úszás Diákolimpia Megyei Döntőjét, ahol nagyon szép Kálváriás sikerek születtek!

Győri Roland 2.t osztályos diákunk a 2. helyen végzett 50 m gyors és 50 m mell úszásban, Szabó Ádám András 2.t osztályos tanulónk 50 m mell úszásban 3. helyen, 50 m gyors úszásban az 5. helyet szerezte meg.

A 4.t osztályból Bozó Lilien 30 m hát úszásban 3. helyen, Muszka Luca 50 m gyors úszásban az 5. helyen végzett.

4×50 m gyors úszó váltóban a Bozó Lilien 4.t, Muszka Luca 4.t, Kecskés Fruzsina 3.a és Szabolcsi Szandra Eleonóra 4.b osztályos tanulóinkból álló csapat a 3. helyet szerezte meg.

4×50 m mix gyors úszó váltóban az 1. helyen végzett a Bozó Lilien 4.t, Muszka Luca 4.t, Herczeg András 4.t és Luterán Márk 3.t osztályos tanulóinkból álló csapat!

A résztvevők hatalmas örömére Szécsi Zoltán 3-szoros olimpiai bajnok vízilabda kapus adta át az érméket a gyerekeknek! Nagyon büszkén mesélik azóta is, hogy tőle vehették át az érmeiket!

Gratulálunk és további szép sikereket kívánunk minden versenyzőnknek, valamint edzőiknek!