Kálváriás díjazottak a Magyar Diáksport Szövetség díjátadó ünnepségén Egerben!

Tizenkét iskola 90 tanulója és az őket felkészítő 21 testnevelő tanár, edző vehetett át elismerést a Heves Megyei Diák- és Szabadidősport Egyesület (HMDSZ) díjátadó ünnepségén, ahol, nagy büszkeségünkre Kálváriás diákokat és egy testnevelő tanárunkat is a díjazottak között találhattuk!

Kimagasló sportteljesítményükért elismerésben részesültek:

Atlétika Többpróba – II. korcsoport EGYÉNI versenyében Bezzegh Sára 5.t osztályos tanulónk végzett az 1. helyen!

Atlétika Többpróba – II. korcsoport LÁNY CSAPAT versenyben a Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola csapata szerezte meg a 2. helyet!

Felkészítő tanára Reviczki Tamás.

A csapat tagjai: Scitovszky Orsolya Szolanzs 5.t, Molnár Maja Nóra 5.t, Horváth Csenge 6.b, Mátyás-Kőrösi Mira 5.t, Kiss Lilla 5.t és Bezzegh Sára 5.t osztályos tanulók.

Felkészítő tanáruk Reviczki Tamás.

Emellett a díjátadó ünnepségen a 2022/2023. tanév „körzeti testnevelője” címet, illetve a vele járó oklevelet Reviczki Tamás tanár úr vehette át.

Gratulálunk a díjazottaknak, további sok sport sikert kívánunk diákjainknak és testnevelő tanárainknak a 2023/2024-es tanévre!