Aranyérmekkel tértek haza táncosaink az Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválról!

Akárcsak tavaly idén is fantasztikus eredménnyel zárult táncosaink számára az 2023. november 11-én Miskolcon megrendezett táncfesztivál! De hadd tolmácsolják ezt felkészítő tanárnőjük Pintér Lotti szavai, aki szintén elismerésben részesült, ő kapta a koreográfusi különdíjat!

„Újabb megmérettetés, újabb sikerek💥

Abigél Országos Minősítő Táncfesztiválon jártunk az egyik kis csapatunkkal és Szőllősi Noémi szólójával.

Hát nem jöttünk haza üres kézzel most sem.

Mindkét koreográfia arany minősítést kapott🥇, sőt, most elhoztunk egy koreográfusi különdíjat is.

Minden versenyzőnknek gratulálok és nagyon örülök, hogy a sok befektetett munka meghozza mindig a gyümölcsét.

Hajrá csajok, büszke rátok az Abigél Művészeti iskola, a Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola és nem utolsó sorban én. ❤️