Ügyességi Csapat Bajnokság Diákolimpia megyei forduló

2023. szeptember 20-án Egerben rendezték meg az Ügyességi Csapat Bajnokság Diákolimpia megyei fordulóját, melyen iskolánk népes csapattal képviseltette magát.

A 3-4 korcsoport összevont versenyében a lány távolugró csapat 1. helyen, a fiú távolugró csapat 2. helyen, a Kálvária „A” csapat 10x200m vegyes váltóban 2. helyen végzett!

A verseny résztvevői: Hegedűs Flóra 8.t, Nagy-György Emma 8.t, Kormos Berill 8.t, Tóth Fanni 8.t, Scitovszky Szolanzs 5.t, Bezzegh Sára 5.t, Mátyás-Kőrösi Mira 5.t, Kiss Lilla 5.t, Iványi Eliza 6.t, Horváth Csenge 6.b, Király Nikolett 7.t, Mészáros Kira 6.t, Mészáros Lara 6.t, Marosvölgyi Gergő 6.b, Szalai Gergő 6.b, Szurócki Saul 6.a, Noltész Joel 8.t, Tell Bálint 7.t, Pári Martin 8.t, Bezzegh Bence 8.t, Scitovszky Endre 8.t, Koczka Ákos 8.t, Szegedi Csanád 7.t.