Kálváriás sikerek a Bácsvíz Kupán!

2023. szeptember 30-án Kecskeméten Bozó Lilien 4.t és Bozó Dominik 7.t osztályos tanulóink képviselték iskolánkat a Bácsvíz Kupán.
Amellett, hogy összetett csapatban a 2. fordulóban elhozták a kupát, még sok-sok éremmel is gazdagodtak!

Bozó Lilien 100 m és 50 m gyorsban is 1. helyezett lett, 100 m gyorsban és 50 m pillangóban 2. helyen végzett, a Gyerekmix váltóban pedig 3. helyezettként állhatott a dobogóra!

Bozó Dominik 400 m felszín, 50 m búvár és 4×100 m vegyesben 1. helyen végzett, ráadásul a vegyesben országos csúccsal! Ezen felül elkönyvelhetett még magának két ezüst érmet is, ezeket 100 m és 200 m felszínben érte el!

Gratulálunk Liliennek és Dominiknak, valamint edzőiknek a fantasztikus eredményekhez és további sikereket kívánunk nekik!