Ballagás

2023. június 16-án került sor iskolánkban a ballagásra, ahol elbúcsúztunk a 8.a, 8.b és 8.t osztályokba járó tanulóinktól.

A ballagáson került sor a jól megérdemelt oklevelek átadására is, melyeket iskolánk igazgatónője Nagy-Füleki Renáta, míg a KDSE ajándékait Reviczki Tamás tanár úr adta át a diákoknak.

A 8.a osztályból oklevelet kaptak:

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért: Farkas Lilla

Kiemelkedő sporteredményéért: Bóta Levente

Kiemelkedő versenyeredményéért és közösségi munkájáért: Juhász István

Kiemelkedő közösségi munkájáért: Kőműves Kamilla, Dudás Dorka, Tóth Majlát, Docsa Balázs, Ducsai Melani

A 8.b osztályból oklevelet kaptak:

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért: Berecz Balázs, Smid Áron

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért: Mádi Evelin

Kiemelkedő sporteredményéért: Szécsényi Noel

Kiemelkedő közösségi munkájáért: Cselkó Anna, Deák Zétény, Miklós Csilla, Rozinai Rajmund, Tatár Péter

A 8.t osztályból oklevelet kaptak:

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért és sport munkájáért: Balla Csenge, Balogh Neszta, Herczeg Hanna, Scitovszky Bálint, Török Tamás

Kiváló sporteredményéért: Bárdos Vivien, Eged Nóra, Huba Adrienn, Kádár Nimród, Kiss Botond, Luzsi Levente, Molnár Zalán, Nagy Martin, Varga Vince

Kiemelkedő tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért: Petró Szófia, Pintér Zsombor, Regnier Árpád

Kiemelkedő közösségi munkájáért: Spisák Ada, Szabó Benjámin

A ballagáson mondtunk köszönetet az iskolai diákközösséget támogató munkájukért a ballagó gyerekek szüleinek is, akik 8 évig támogatták a gyerekeket és az iskolát. Ők: Gubacsi Szilvia, Nagy Rita Éva, Juhászné Bartus Andrea, Berebora Ildikó, Rozinainé Konyári Katalin, Berecz Melinda, Eged Lídia, Papp Andrea és Vincze Erika.

Köszönjük az eseményt megörökítő Tóth Boglárka tanárnő és Rigó Judit munkáját!

A képeket az alábbi linkre kattintva tekinthetik meg:

Búcsúzó diákjainknak sok sikert és eredményes munkát kívánunk a középiskolás éveikre.