Diákolimpia Országos Döntő – Uszonyosúszás

2023. június 02-án Gyöngyösön a Diákolimpia Országos Döntőjében Uszonyosúszásban is csodálatos eredmények születtek!

Herczeg András Sándor 3.t osztályos tanulónk „B” kategória II. korcsoportban 50 m pillangóban a 3. helyen, 100 m és 50 m gyorson pedig az 5. helyen végzett!

Bozó Lilien 3.t osztályos tanulónk most sem hazudtolta meg magát! Az „A” kategória II. korcsoportban 50 m pillangóban és 100 m gyorson is a dobogó legfelső fokára állhatott ahol átvehette az áhított aranyérmeket, 50 m gyorson pedig, alig lemaradva, a 2. helyen végezett!

a „B” kategória I. korcsoportjában az 50 m uszonyos gyorsban Luterán Márk 2.t osztályos tanulónk a 3., Kövesdi Dusán András szintén 2.t osztályos tanulónk pedig az 5. helyet szerezte meg!

Gratulálunk úszóinknak és edzőiknek ezekhez fantasztikus eredményekhez!