Kálváriás sikerek Gyermek – Ifjúsági – Felnőtt Uszonyosúszó Országos Bajnokságon

A 2023. május 10-14-ig tartó, Kecskeméten megrendezett Gyermek – Ifjúsági – Felnőtt Uszonyosúszó Országos Bajnokságon két tanulónk is szép sikereket könyvelhetett el magának.

Herczeg Hanna 8.t osztályos tanulónk 4×200 m Ifi lány felszíni váltóban és 4×100 m Ifi lány felszíni váltóban is az 1. helyen végzett, 4×50 m Ifi Mix felszíni váltóban pedig a dobogó 3. fokára állhatott! Így Hanna két aranyéremmel és egy bronzzal gyarapíthatta gyűjteményét.

Bozó Lilien 3.t osztályos tanulónk 100 m uszonyos gyorsban és 4×100 m uszonyos gyors váltóban is a 2. helyen végzett, így két ezüst éremmel térhetett haza!

Gratulálunk Liliennek és Hannának, valamint edzőiknek ezekhez a csodálatos eredményekhez!