Diákolimpiai sikerek Atlétikában!

Egerben, a megyei Diákolimpián induló csapataink nagyon szép eredményeket értek el!

Mellékelt képeinken a részt vevő csapataink láthatóak.

II. korcsoportos többpróba csapataink Szeles Bálint válogatott 110m gátfutó atlétával és edzőjével Petrovai Józseffel.

II. kcs. Lány többpróba egyéni eredmény hirdetés, 6. Scitovszy Orsolya Szolanzs, 5. Horváth Csenge, 4. Molnár Maja Nóra, 3. Kis Lilla, 1. Bezzegh Sára

IV. kcs. Fiú 4×1000m-es váltó – tagjai: Laboda Jonatán 7.t, Varga Vince 8.t, Török Tamás 8.t, Scitovszky Bálint 8.t – 1. hely, Lány 4×600m-es váltó – tagjai: Balogh Neszta 8.t, Balla Csenge 8.t, Huba Adrienn 8.t, Tóth Fanni 7.t – 1. hely

II. kcs. Lány többpróba csapat – tagjai: Scitovszy Orsolya Szolanzs, Horváth Csenge, Molnár Maja Nóra, Kis Lilla, Bezzegh Sára 1.hely.

III. kcs. Fiú többpróba egyéni eredményhirdetés, Scitovszky Endre 1. hely.

IV. kcs. Fiú többpróba csapat – tagjai: Török Tamás 8.t, Bezzegh Péter Bence 7.t, Scitovszky Bálint 8.t, Molnár Zalán 8.t, Laboda Jonatán 7.t, Varga Vince 8.t – 2. hely.

II. korcsoportos csapataink.

II. kcs. Fiú többpróba csapat – tagjai: Bakondi Baján 5.t, Kaszás Lóránt 4.t, Kis Milán 3.b, Kis Ádám 3.t, Uszléber Kristóf 3.t, Galla Levente 3.t – 3. hely.

Gratulálunk a gyerekeknek, a felkészítő tanáraiknak és edzőiknek!