Házi pingpong bajnokság a felső tagozaton!

2023.04.03-án – hétfőn délután 2 órakor – iskolánkban házi amatőr pingpong bajnokságot rendeztünk, a felső tagozatos diákok között. A játékosok sorsolás alapján játszottak egymással két nyert szettig. A győztesek a főtáblára kerültek, míg a vesztes játékosok egy vigaszági táblán játszhattak tovább. Így mindenki két meccset játszhatott.

Eredmények:

Abszolút győztesek a főtáblán: I. Berecz Máté 7.a II. Vidák Márkó 7.a III. Galla Bence 5.t

Vigaszági tábla győztesei: I. Kerekes Zsombor 5.a II. Szabó Bendegúz 6.t III. Szuróczki Saul 5.a

Ahhoz, hogy ilyen minőségben és szakszerűen tudott megvalósulni a rendezvény, nagy mértékben hozzájárult Kerekes Tamás segítsége és szponzorálása, hiszen a gyöngyöspatai asztalitenisz egyesület egy pingpongasztallal, versenylabdákkal és minőségi hálóval gazdagította házi versenyünk színvonalát. Felajánlásképp iskolánk egy versenyhálót és versenylabdákat kapott a gyöngyöspatai egyesülettől, Kerekes Tamás jóvoltából, aki igazi versenyhez méltóan bonyolította le a mérkőzést. Reméljük hagyományt tudunk teremteni ezzel a versennyel és lesz még folytatás!