Egészségnevelési hét

Intézményünkben a 2023. március 20-24-ig tartó hét az Egészségnevelési hét jegyében telt! A hét eseményeiről jelentkezünk képes beszámolóval!

Az alsó évfolyamokon feladatlapokat töltöttek ki a gyerekek, csodálatos gyümölcs szobrokat alkottak, finom gyümölcssalátákat készítettek és fogyasztottak el jóízűen, védőnői, valamint elsősegély előadásokon vettek részt, és természetesen sportoltak is!

A felsős évfolyamoknak is sok érdekes programot szerveztünk! Rajzversenyen vettek részt, ők is készítettek gyümölcsszobrokat, az iskola védőnőjének előadásán többek között kipróbálhatták a népszerű „részeg” szemüveget, „Hogyan mentsünk életet?” címmel Zana László, a Damjanich János Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium szakoktatója tartott bemutatót elsősegélynyújtásról a 6. és 8. évfolyam számára – amit tanulóink nagyon élveztek, emellett pedig megtanulhatták, hogyan kell elsősegélyt nyújtani, ami akár életet is menthet!

Iskolánk minden tanulója nagyon élvezte a programokat, és sok fontos tudnivalóval, élménnyel lettek gazdagabbak!

Köszönjük minden szervezőnek, előadónak a részvételt!