Sportsikerek kézilabdában és úszásban!

Az U11-es lánycsapatunk a magasabb U13-as kategóriában versenyző csapattal szemben állt ki a megyei Diákolimpián Hevesen 2023.03.21-én, és az előkelő 2. helyen végezve ezüst éremmel a nyakukban térhettek haza!

A csapat tagjai: a 4.t osztályból Bognár Abigél, Kiss Lilla, Mátyás-Kőrösi Mira, Molnár Maja Nóra, Bezzegh Sára, Bezzegh Petra, és Scitovszky Szolanzs, az 5.b osztályból Horváth Csenge, Reviczki Zorka, Rozinai Rebeka, Molnár Maja Boglárka, valamint a 6.t osztályból Csörgő Mira.

2023.03.25-én Kecskeméten a Bácsvíz Kupán is csodálatos eredmények születtek!

Horváth Dorka 5.b osztályos tanulónk Serdülő kategóriában 200 m felszíni úszásban az 1. helyet, 4×100 m-es váltóban a 2. helyezést érte el!

Bozó Lilien 3.t osztályos tanulónk Cápa kategóriában az 1. helyen végzett 50 m gyorsban, 50 m pillangóban, 100m és 200 m gyorsban, a 4×100 m-es váltóban pedig a 2. helyet szerezte meg!

Bozó Dominik 6.t osztályos tanulónk 100 m, 200m és 400 m felszíni úszásban és 100 m gyorsban állhatott a dobogó legfelső fokára, a 4×100 m felszín váltóban pedig az ezüst éremnek örülhetett!

Gratulálunk sportolóinknak és edzőiknek ezekhez a fantasztikus eredményekhez!