Felsős farsangi bál – élménybeszámoló

Februárban iskolánk felső tagozatos tanulói is elbúcsúztatták a telet egy fergeteges farsangi buli keretében.

A rendezvényt az 5.b, 7.t és a tánc tagozatos tanulók műsora nyitottak. Sok tanuló a jelmezversenyen is megmérettette magát, ötletes jelmezeikkel mindenkit lenyűgöztek. Az este folyamán a 7. évfolyamos szülők biztosították a büfé széles választékát.

Azonban a legizgalmasabb program a tombolasorsolás volt, hiszen soha nem látott mennyiségű tombolatárgyak találtak gazdára. Az este remek hangulatban telt.

Szeretnénk köszönetet mondani mindenkinek a tombolatárgyakért, még soha ekkora mennyiségben nem ajánlottak fel tombola ajándékokat! Köszönet illeti a szülőket, aki jelen voltak rendezvényünkön, és rengeteget segítettek! Végül de nem utolsó sorban pedig köszönet jár a 7.t, az 5.b osztály tagjainak, valamint Lotti néni felsős táncosokból álló csapatának a fantasztikus műsorért!