Ovis Sportnap

Nagy szeretettel invitáltuk meg Gyöngyös Város Óvodáinak nagycsoportos óvodásait az óvónéniket és a dadusnéniket 2023. február 23-án megrendezésre kerülő Kálváriás Ovis Sportnapra.

A tornatermet színes pólós vidám gyerekek foglalták el ezen a csütörtöki délelőttön. Az ünnepélyes megnyitót – a 4.t és a 7.t osztályos tanulóink zenés sport bemutatója után – iskolánk testnevelő tanárai által szervezett bemelegítés, majd az ovisok váltóversenye követte.

Az eredményhirdetéskor minden gyerek nyakába érem került, ajándékba pedig rollert és labdákat vihettek haza az óvodák. A délelőtt a gyerekek nagy örömére „lufi esővel” zárult.

A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Molnár Lászlóné (Zsuzsika) intézményvezető és Rosta István a Gyöngyösi Kézilabda Klub utánpótlás igazgatója is.

Akik nélkül ez a rendezvény nem jöhetett volna létre:

• GYAK (Gyöngyösi Atlétikai Klub)
  • GYKK (Gyöngyösi Kézilabda Klub)
  • MACAO-TOURS – (Balogh Tibor) akik a gyermekek szállításában segítettek
  • DETKI KEKSZ Kft. – édes finomságokkal kedveskedett a résztvevőknek
  • Edithdekor Kft. és a Gyöngyös Város Polgármesteri Hivatal jóvoltából pedig „lufi eső” zúdult a nyakakba.