Alsós farsangi bál

Iskolánkban megrendezésre került az alsós Farsangi bál. A 4. évfolyamból Molnár Maja Nóra és Ruzsom Olivér 4.t osztályos tanulók képviselték az iskola hercegi párját. A 2. évfolyam színvonalas nyitótáncával kezdődött el a mulatság. Ezután az osztályok jelmezes felvonulása következett, amit a zsűri helyezésekkel, jutalmakkal értékelt.

A helyezések a következőképpen alakultak:

  1. évfolyam
Név és osztályJelmez
1.Szabó-Lukovszki Bercel 1.tPolip
2.Szabó Ádám András 1.tPlüss-horgász automata
3.Szekeres Gellért 1.aEliott és E.T.

2. évfolyam

Név és osztályJelmez
1.Kövesdi Dusán András 2.tGrincs
2.Bánki Hanna 2.aMuffin
3.Kecskés Fruzsina 2.aCoca-cola

3. évfolyam

Név és osztályJelmez
1.Kovács Gréta 3.aPitypang
2.Fügedi Emma 3.tTábortűz
3.Polyák Lilla 3.bDemona

4. évfolyam

Név és osztályJelmez
1.Bánki Levente 4.tMedvén lovagoló kiránduló
2.Umeh-Liebmann Uma 4.tHópehely
3.Szántó Áron 4.aBusó

Tombolahúzás követte a zenés,táncos eseményt, amin a rengeteg felajánlásból nagyon sok boldog gyermek részesült. Hangulatos, színes, díszes és színvonalas fesztiválunk volt! Köszönjük mindenkinek a támogatását!