Regionális Úszás Diákolimpia

2023.01.28-án tanulóink szép eredményeket elérve vettek részt a miskolci Regionális Úszás Diákolimpán.

Bozó Lilien 3.t osztályos tanulónk 50 m háton 2. helyezést, 50 m gyorson 5. helyezést szerzett.

4×50 m gyors váltóban 3. helyezést ért el a Kövesdi Dusán 2.t, Luterán Márk 2.t, Győri Roland 1.t, és Meggyes Flórián 2.a osztályos tanulókból álló csapatunk.

5. helyen végzett: Győri Roland 1.t osztályos tanulónk 50 m háton, Herczeg Hanna 50 m pillangóban a 8.t osztályból.

6. helyezést szerzett: Horváth Dorka 5.b osztályos tanuló 100 m háton, Bozó Dominik a 6.t osztályból 50 m pillangóban, és Herczeg Hanna 8.t osztályos tanulónk 100 m gyorsban.

Gratulálunk nekik és edzőiknek ezekhez a szép eredményekhez!

A Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola versenyzői és edzőjük Melicher Márton tanárúr.