Rövid élménybeszámoló a Sulibemutatóról

Kedves Nagycsoportos Óvodások!

Kedves Szülők!

Köszönjük, hogy január 14-én, szombaton délelőtt együtt élvezhettük veletek és önökkel iskolabemutató rendezvényünket.
Örültünk annak, hogy ilyen sokan kíváncsiak voltatok ránk, az iskolában folyó munkánkra. Tetszett, ahogy bátran és ügyesen sportoltatok a tornateremben, nem ijedtetek meg az akadálypályáktól, a mászófaltól, és hogy mindezt vidáman és jókedvvel tettétek.
A leendő elsős tanító nénik foglalkozásain igazán nyitottak, érdeklődőek és lelkesek voltatok. Szeptemberben mindenki hatalmas piros ponttal kezdheti nálunk a tanévet.
Csodálatos hóembereket készítettetek a kézműves foglalkozásokon, amiket őrizzetek meg, hogy eszetekbe jusson róluk, az olló és a ragasztó sem lehet az ellenfeletek.
Kívánjuk nektek, hogy ezt a felhőtlen gyermekkori vidámságot és érdeklődést még nagyon sokáig tartsátok meg, vigyázzatok rá, hiszen szüleiteknek és tanítóitoknak is ez a legfontosabb.

Köszönjük a képeket Rigó Juditnak és a kolléganőknek.

A képek közzétételéhez a szülőktől írásban is engedélyt kaptunk.