Szép magyar beszéd – szépkiejtési verseny

November 30-án intézményünk könyvtárában került megrendezésre a Szép magyar beszéd verseny iskolai fordulója, melyen a felsős évfolyamok diákjai vehettek részt. A helyiség lelkes versenyzőkkel telt meg, akiknek egy magukkal hozott és egy kötelező prózai szöveget kellett felolvasniuk. A zsűri tagjai között köszönthettük Simonné Schirm Szilvia nénit, iskolánk egykori tanárát, valamint Borbélyné Babus Enikő és Tóth Szilvia gyermekkönyvtárosokat a Gyöngyösi Vachott Sándor Városi Könyvtárból.

Díjazottaink az 5-6. évfolyamból:

1. hely : Nagy Martin 6.a osztály

2. hely: Uszléber Krisztina 5.t osztály

3. hely: Molnár Maja 5. b osztály

A 7-8. évfolyamból:

1. hely :Juhász István 8.a osztály

2. hely: Tóth Majlát 8.a osztály

3. hely: Nagy Orsolya 7. t osztály

Szívből gratulálunk minden résztvevőnek!

A versenyt Kovácsné Tuza Katalin tanárnő szervezte.