Újabb országos úszósport sikerek a Kálváriában!

Örömmel jelentjük, hogy újabb jelentős – ezúttal országos! – sportsikerekről számolhatunk be!

Horváth Dorka 5.b és Bozó Lilien 3.t osztályos tanulóink is részt vettek 2022.11.19-20-án Dunaújvárosban megrendezett Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokságon!

Horváth Dorka 3 bronzérmet tudhat magának, Bozó Lilien pedig 3 bronz, 1 ezüst és 1 arany érem boldog tulajdonosa lett, valamint ő szerezte meg a Legeredményesebb cápa címet is!

Iskolánk egyik büszkesége Bozó Dominik igazán kitett magáért! Szerzett 3 aranyérmet, 1 ezüstöt, 4 bronzot, valamint még 2 negyedik helyezés és egy ötödik hely is az ő nevéhez fűződik. Sőt! Megszerezte a 10. magyar bajnoki címét is! 😍🥰🥳

Természetesen Herczeg Hanna sem maradhat ki a sorból! Ugyanezen a bajnokságon Hanna 2 ezüstérmet és 1 bronzérmet szerzett! 🥰🥳

Ezúton is gratulálunk nekik és edzőiknek, és további hasonlóan szép sikereket kívánunk a lányoknak!