Állatok világnapja

Iskolánkban idén is megünnepeltük az Állatok világnapját.

A gyerekek behozhatták az iskolába a kis kedvenceikről készült fényképeiket. A behozott képekből készült kollázs díszítette az elmúlt hetekben földszinti aulánkat.

Ezen kívül 2022-ben is szerveztünk adománygyűjtést az elhagyott, árva kisállatoknak, hogy egy kicsit szebb, könnyebb legyen az életük, amíg szerető gazdikra nem találnak. Az adományozónak ezúton is köszönjük a felajánlásokat!

Az adományátadásról a facebook-on Gyöngyös Város Hivatalos Oldala is megemlékezett, valamint a Gyöngyösi TV is készített egy riportot, mely az alábbi linkre kattintva tekinthető meg:

https://www.facebook.com/gyongyos.hu/posts/pfbid02L4gCyMariRoPqBdWrV3GUoejcFTS1rsKm1m7Dc99CM2jACgjz3uPw8pKMy91BzsRl?notif_id=1666168746318917&notif_t=mention&ref=notif

Az adományokat a mai napon adtuk át a Városgondozási Zrt. ebrendészeti telepének munkatársainak, valamint a két cuki kiskutyának, akik a társaikat is képviselték. A napot természetesen a kutyusok simogatása koronázta meg.